Dev Sepet

Proje Yönetimi & PMP hazırlık eğitimlerimizin canlı online sınıf eğitimine katılın,
Agile & Scrum , Uluslararası İş Analizi, İş Analizi Teknikleri & Certified Associate in Project Management – CBAP hazırlık, International Software Testing Qualifications Board – ISTQB Foundation Level Test Uzmanlığı ve Ms Project eğitimlerimizin e-öğrenme eğitimlerine ücretsiz katılın.

Bu sayede yazılım geliştirme ve proje yönetimi süreçlerinin her aşamasında uzmanlaşın.

Bu benzersiz sepet ile

PMI-ACP, PSM, PSPO, CBAP, sertifikaları için gerekli koşulu sağlayacak,
Doğru analiz ve önceliklendirme yapabilen, iş birliğine açık, müşteri için değer yaratan, yalın(lean), kullanılabilir ürünler geliştirebilen,
Kaliteli sonuçlar üretmek için gerekli test teknikleri bilgi ve becerilerine sahip, Agile çalışan proje profesyoneli olacaksınız.

Ortaya çıkacak ürünün özelliklerini müşteri ihtiyacına uygun olarak belirlemenizi ve doğru önceliklendirmenizi sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarır.
Yalın(Lean) yaklaşımla müşteri için değerli olan özelliklerin tespit edilmesini ve gereksiz fonksiyonların ürüne eklenmesini engeller. Bu sayede de optimum bütçe ve zaman yönetimi sağlar.

Agile yöntemler ile (başta Scrum) analiz yöntem ve tekniklerini birleştirerek değer yaratan bir proje profesyoneli olur, iş hayatında hızlı yükselirsiniz.
Bir ürünü geliştirmek için gerekli olan tüm rolleri barındıran çapraz fonksiyonlu geliştirme takımının (cross functional development team) uluslararası standartlarda yetkin bir üyesi olursunuz.


Program


Canlı Online Sınıf ile Proje Yönetimi & PMP Sertifika Hazırlık Eğitimi (5 Gün 35 saat)
Ve yine Agile ve Scrum, Uluslararası İş Analizi, İş Analizi Teknikleri, MS Project, Kullanıcı Deneyimi eğitimlerinin tamamının 6 ay erişim süresi ile e-öğrenme eğitimi.


Periyod: 35 Saat PMP Sınıf Eğitimi + 43 Saat Diğer eğitimlerin E-Öğrenme eğitimi (Toplam 78 saat)


Kimler katılmalı: Proje Ekipleri, Analistler, Test Uzmanları, Kullanıcı Deneyimi Uzmanları

*En yakın eğitim tarihi ve ücret için lütfen iletişime geçiniz.

Özel grup eğitimler

Bireysel Eğitimler