Biz kimiz?

Benzersiz bir iş modeli ALL4AGILE

Fikirden projeye, projenin başlangıcından, ürün ve hizmetin müşteriye teslimine kadar geçen süreçte, Proje Yönetimi, Agile Metotlar, İş Analizi,  Test ve Kullanıcı Deneyimi kavramlarını iyi bilen, bu kavramları gerçek hayata uyarlayabilen, uluslararası sertifikalı kendi kendini yöneten ekiplerle birlikte çalışmak artık bir gereklilik.

Yenilikçi bir yaklaşım olarak Agile (Çevik) Felsefe kapsamındaki çerçeveler ile organizasyonlarda bakış açısını değiştirerek bu etkilerin seyrini değiştirebilmek mümkün. All4Agile olarak, bu çerçeveler ile organizasyonların amaçları ve odaklanması gereken konulara, ilişkiler, yetkilendirme ve iletişim ağlarına, deneycilik ile öğrenme tecrübesine, takım ruhuna, inovatif düşünmeye, riski azaltma yöntemlerine, adaptif planlamaya ve daha birçok farklı noktaya dokunarak, değiştirerek ve geliştirerek organizasyonların Dijital küreselleşmeye uyumlanmasını sağlamak yönünde hizmet sunmaktayız.

Proje yönetimi, İş Analizi, Agile & Scrum, Kullanıcı Deneyimi, Test Yazılım ve daha bir çok alanlarda bireysel ve kapalı grup eğitim hizmetleriyle hizmet veren sertifikalı profesyoneller yetiştirmeye devam edecek.

Dış kaynak ve yerleştirme hizmeti ile yetiştirdiğimiz nitelikli ve global standartlara hakim çapraz fonksiyonlu insan kaynağını proje bazlı ya da tam zamanlı olarak kurumunuzun bünyesinde istihdam edebilmeniz için, gerekli ihtiyaç analizi, seçme ve yerleştirme süreçlerinde sizlerin çözüm ortağı olacak, İş süreçlerinizde daha verimli çalışmanız ve projelerinizdeki başarınızı en üst düzeye çıkarmak ve tedarikçilerinizle proje süreçlerinizi yönetecek koçluk, danışmanlık hizmetlerini sunacak.

İhtiyacınız olan yazılım ürünlerinin geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli takım üyeleri ile sizlere destek olacak bir iş ortağınızdır.

ALL4AGILE İLE;

Kendi kendini yöneten yazılım ekipleri ile kusursuza yakın ürünler geliştiren başarılı proje ekipleri, başarılı projeler sayesinde verimli ve kazançlı işler ve memnun müşteriler.

Vizyonumuz

Mutlu bir takımla, bilgi ve deneyimden öğrenmeyi sağlayan, değer arttıran, ilham veren bir yol arkadaşı olmak.

Misyonumuz

Tüm paydaşlarınızın sürece dahil olduğu ve tüm beklentilerin optimum düzeyde karşılandığı ortak paydayı birlikte yaratarak, müşteri ihtiyaçlarını mükemmele yakın şekilde karşılamamızı sağlayacak iş yapma kültürünü öğretmek, organizasyonunuza yerleştirmek ve verimli çalışmanızı sağlamak var oluş nedenimizdir.

Kilometre Taşları

2012xx

2013

İlk Markamız PEM | 2012

PEM360 elde edilecek başarıya yönelik olarak kaynaklarını ve faaliyetlerini planlar ve o doğrultuda hareket eder.

2013

PMI'dan R.E.P. Ünvanını Aldık | 2013

"Dünyada Proje Yönetimi disiplinini ortaya çıkaran ve bu alandaki en güçlü otorite olan PMI'dan R.E.P (Registered Education Provider) ünvanını aldık."

2015

ALL4AGILE Kuruldu | 2015

"Dünya çevikleşiyor. Çevik olmak, değişime uyum sağlamak, müşterilerin beklentilerine uygun ürün ve hizmet üretmek hedefindeki organizasyonlar için vermiş olduğumuz Agile koçluk ve eğitim hizmetlerimizi yeni markamız ALL4AGILE ile sunmaya başladık."

2016

PEM360 İle Çok Daha Fazlası | 2016

"Projelerin başarılı olabilmesi için gerekli Proje Yönetimi, Agile Pratikler, Analiz, Test, Kullanıcı Deneyimi alanlarında koçluk, danışmanlık, eğitim ve bu alanlarda ihtiyaç olan profesyonel takım üyelerini PEM360 çatısı altında sunuyoruz. Ayrıca yıllardır mutfağında olduğumuz Yazılım alanında da ürün geliştirme, danışmanlık, seçme ve yerleştirme, dış kaynak hizmetlerimiz ile de yurt içi ve yurt dışında projelere değer katmaya devam ediyoruz."

2017

DASA Akreditasyonu Aldık | 2017

"DevOps Agile Skills Association(DASA)'nın Training Partner akreditasyonunu alarak Agile alanındaki koçluk ve eğitim çalışamalarımızı DevOps yaklaşımı ile güçlendirdik."

2018

BUSINESS AGILITY İle Ortaklık Yapıldı | 2018

Dünya'da Business Agility Finance odağında Business Agility Institute ile birlikte çalışmaktayız

2019

AGILE TURKEY SPONSORLUK ANLAŞMASI | 2019

Agile Turkey ile sponsorluk anlaşması yapıldı.

2022

MARKA DEĞİŞİKLİĞİ | 2022

7 Yıl içerisinde 700'ün üzerinde kurum ve binlerce profesyonelin referansını almış güçlü bir organizasyon olarak, iş hayatının ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve hizmet verdiği alanlarda bu ihtiyaçlara optimum çözümler sunan PEM360 - Proje Eğitim Merkezi, artık ALL4AGILE Markasıyla yoluna devam ediyor.

Değerlerimiz

Öncü ve Yönlendirici

ALL4AGILE faaliyet alanında öncü ve yönlendirici olmayı hedefler ve bu doğrultuda uzmanlık geliştirir.

Yenilikçi

ALL4AGILE yeni bilgilere açıktır; en iyi çözümlerle hareket etmek için keşfederek ve farklı yaklaşımları deneyerek mevcut bilginin sürekli iyileştirilmesini hedefler.

Sürekli Gelişen

ALL4AGILE’da faaliyet ve süreçler etkin yöntemlerle analiz edilip değerlendirilerek gerekli iyileştirmeler yapılır.

Takım Çalışması Odaklı

ALL4AGILE’ın hizmet ve süreçlerinde çalışan katılımı ve takım ruhu vurgulanır; çalışanlar arası birbirine destek ve güvenin artırılması ve tek ekip olarak yüksek performansa dayalı hareket edildiği inancı hakimdir.

Farklılık Yaratan

ALL4AGILE mevcut başarısının yanı sıra, farklılaşarak yeni değerler üretir.

Erişilebilir Hizmetler

ALL4AGILE ihtiyaçları karşılama yönünde kolaylıkla ulaşılabilir hizmetler sunar.

Sonuç Odaklılık

ALL4AGILE elde edilecek başarıya yönelik olarak kaynaklarını ve faaliyetlerini planlar ve o doğrultuda hareket eder.