All4agile İle Tüm Eğitimlere Canlı-Online Ulaşmak Mümkün

Tüm dünyada ve ülkemizde etkili olan Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle evde geçirdiğimiz günleri daha keyifli hale getirmek için hizmetlerimizde hızlıca değişiklikler yaptık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Sürekli gelişimi desteklemek için değerli bilgiler öğretmek ve uygulamak amacıyla saha deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizle, uzun yıllardır eğitim ve danışmanlık alanında tecrübe kazanmış bir takımız. 2014’den bugüne eğitimlerimizi blended learning yöntemi ile sınıf eğitimini destekleyen uzaktan eğitimler ile sürdürmekteyiz. Bu tecrübemizin de katkısı ile yeni duruma hızlıca adapte olup yüz yüze eğitimlerimizi de online olacak şekilde kesinti olmadan devam ettiriyoruz.

Senkron (eş zamanlı) online eğitimler: Bu eğitimlerde katılımcılar ile eğitmenler sanal bir sınıfta bir araya gelirler ve sanal sınıfta program işlenir. Sadece haftanın belli günlerinde planlanan bu programlarda eğitmen canlı olarak interaktif bir şekilde içerikleri anlatır. Katılımcılar sistem üzerinden eğitmene soru sorabilmekte, kullandığımız online araçlar sayesinde sınıf ortamındaki tüm faaliyetler eğlenceli bir şekilde uygulanmaktadır. 


Asenkron (eş zamanlı olmayan)  online eğitimler: Bu eğitimler Senkron sınıfına dahil olan katılımcılarımıza e-öğrenme portalımız üzerinden 6 ay erişim hakkı olan sınıf eğitimi tekrarı olarak ücretsiz verilmektedir. Tüm eğitim içerikleri uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanır ve sisteme yüklenir. Katılımcı dilediği zaman bu içeriklere ulaşabilir. Katılımcı belli gün ve saatlerde sisteme girmek zorunda değildir. Bu modelde katılımcı sorularını sistem üzerinden eğitmene ileterek etkileşim sağlamaktadır.

Blended Learning videomuzu izlemek için linke tıklayınız.
https://www.youtube.com/watch?v=fGlId241eZY

Blog Kategorileri